חיפויים
דף הבית >> חיפויים

בשביל לחדש את הבית ולהפוך את החלל למעוצב, אסתטי ומזמין, ניתן לעשות שימוש פשוט וקל בחיפויי קיר. חיפויים בעיצוב הבית יכולים להעניק לנו מראה חדש ויפה יותר, בין אם באמצעות אריחי קרמיקה, קירות בריקים, פרקטים, טפטים או אפילו מדבקות קיר.

סוגי חיפויים לקירות

היום אנחנו יכולים למצוא מגוון עצום של חיפויים בעיצוב הבית לא רק מבחינת סוג החומר אלא גם מבחינת העיצוב, המראה, הטקסטורה והצבע.

קרמיקה – אבן הקרמיקה הינה אבן סינטטית קלת משקל ונוחה מאוד לעבודה, הדבקה של קרמיקה חדשה, אפילו על קרמיקה קיימת, תהפוך כל חדר רחצה לחדש, נקי ומזמין.

טיח – לטיח טקסטורה מיוחדת, שמאפשרת משחק של אור וצל, היא יכולה להבהיר חלל חשוך או לתת מראה חם בחלל גדול. ניתן לבחור צבעים שונים ולעשות משחקים מעניינים על הקיר.

טפט – היום קיימים בשוק עיצובים מרהיבים של טפטים שמסוגלים לאפיין את החלל באופן פשוט, נוח וקל במיוחד.

מדבקות קיר – בין אם מדבקה גדולה ובין אם כמה מדבקות קטנות, הרי שניתן לצייר את החלל, להצעיר את החלל ולהפוך את המקום לכייפי במיוחד.

השקעה קטנה להבדל גדול

חיפויים בעיצוב הבית
לא מצריכים מאיתנו להיכנס אל הוצאות כספיות גדולות, גם בחירה של טפט מיוחד או מדבקות קיר לחדר השינה יכולים לעשות הבדל גדול. מדובר בפתרון נוח, זמין וקל שמשנה את כלל הפנים של החלל ומתאים לכל סוג של עיצוב או מקום. אם אתם רוצים להפוך את הסלון שלכם למקום חם ומזמין תוכלו לבחור ולבצע קיר בריקים, אם אתם רוצים להוסיף נגיעת צבע בחדר השינה, תוכלו להדביק טפט על הקיר. לרוב מדובר בעבודה קטנה, לא מלכלכת ושאינה מצריכה ידע מיוחד, אלא רק מחשבה מוקדמת.

בחירת החיפוי

כדי להעניק לחלל את המראה אותו אתם מבקשים, חשוב להתאים את סוג החיפוי, גם מבחינת הצבע והטקסטורה וגם מבחינת השימוש. קרמיקה תתאים לחדרים רטובים, בעוד מדבקות הקיר יתאימו לחדרי הילדים או חדר השינה. בחירה נכונה של חיפויים בעיצוב הבית תעשיר את המראה ותהפוך את החלל לאישי ומיוחד ברגע אחד.
 
  בניית אתרים ג'ינט בניית אתרים ג'ינט פיתוח שטיחים  |  פרקטים  |  מפת האתר כל זכויות שמורות ל א. ד עיצובי מודיעין